Referans
Neyi İfade Eder?


Bir kişi ile çalışmak istediğiniz zaman ilk yapmanız gereken bu kişiyi araştırmak olur. Güvenilirliği sağlayan en önemli kısım, kişinin referanslarıdır. Referans, çalışma hayatı boyunca ortaya koyduğu işleri ve kalitesini en iyi anlayabileceğiniz bölümdür.


Bu nedenle bir kişi ile iş anlaşması yapmadan önce mutlaka referanslarına göz atmanız gereklidir. Makalle ekibi olarak referanslarımız ile size en iyi hizmeti vereceğimizi garanti ediyoruz.


Referans Nedir? Ne değildir?

R eferans, bir kişinin yaptığı işi ne kadar kaliteli ve özenli yaptığı konusunda daha önce çalıştığı kişiler tarafından verilen tavsiye durumudur. Kişi bir anlaşma yapacağı zaman daha önce iş yaptığı ve kendisini tavsiye eden referanslarını göstermek zorundadır. Referans ne kadar kuvvetli olursa, iş anlaşmaları da o kadar kolay sağlanacaktır.

İş anlaşmalarında büyük önem taşıyan referans bölümü geçmişte yapılan işlerin kalitesi oranında artış gösterecektir. Makalle ekibi olarak sizlere sunduğumuz referanslarda geçmişte ne kadar kaliteli işler çıkardığımızı ortaya koyuyoruz.

Çalışma Ortaklarımız